- HUION

Huion Keydial mini съчетава 18 клавиша с контролер за избор. Може да се използва като обикновена клавиатура
с една ръка чрез настройване на функции за всеки клавиш и дистанционно управление за бърз достъп чрез настройване
на функции за комбинация от клавиши. Използването на контролера за избор, може значително да увеличи ефективността
на вашата работа.
Huion Keydial mini поддържа Bluetooth 5.0, което позволява безжична връзка с вашия компютър с Windows, лаптоп или Mac.
Всеки път, когато използвате таблет с писалка за редактиране на снимки или дисплей с писалка за рисуване, можете да
използвате Keydial mini, за да подобрите работния си процес. Освен това, той е съвместим не само с таблети Huion, но
и с други марки, осигурявайки безпроблемно изживяване.
Клавиши: 18 персонализирани клавиша
Контролер за избор: Един
Връзка: Безжична
Обхват: 5-10м
Интерфейс: USB-C
Капацитет на батерията: 1200mAh
Време за зареждане: 5V 0.5A: около 6 часа,5V 1A: около 4 часа
Живот на батерията: около 70 часа
Размери: 146 x 92.9 x 10.8 мм
Тегло: 115гр
Huion Keydial mini съчетава 18 клавиша с контролер за избор. Може да се използва като обикновена клавиатура
с една ръка чрез настройване на функции за всеки клавиш и дистанционно управление за бърз достъп чрез настройване
на функции за комбинация от клавиши. Използването на контролера за избор, може значително да увеличи ефективността
на вашата работа.
Huion Keydial mini поддържа Bluetooth 5.0, което позволява безжична връзка с вашия компютър с Windows, лаптоп или Mac.
Всеки път, когато използвате таблет с писалка за редактиране на снимки или дисплей с писалка за рисуване, можете да
използвате Keydial mini, за да подобрите работния си процес. Освен това, той е съвместим не само с таблети Huion, но
и с други марки, осигурявайки безпроблемно изживяване.
Клавиши: 18 персонализирани клавиша
Контролер за избор: Един
Връзка: Безжична
Обхват: 5-10м
Интерфейс: USB-C
Капацитет на батерията: 1200mAh
Време за зареждане: 5V 0.5A: около 6 часа,5V 1A: около 4 часа
Живот на батерията: около 70 часа
Размери: 146 x 92.9 x 10.8 мм
Тегло: 115гр
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Аксесоар |
| Тип аксесоар | Аксесоар |
| Съвместимост | Универсален |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.12кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Тип зареждане | USB-C |
| Тегло (g) | 120 g |
| Тегло | 0.12кг |
Huion Keydial Mini K20 – Компактна клавиатура за графични таблети
Ускорете творческия си процес с Huion Keydial Mini K20 – програмируема мини клавиатура, създадена специално за потребители на графични таблети. С 20 персонализирани клавиша и вграден джойстик можете да зададете бързи команди за размер на четката, мащабиране, отмяна и други – без да сваляте ръка от таблета.
Ключови Предимства
- 20 Персонализирани Клавиша — Задайте най-използваните си команди за по-бърза и ефективна работа.
- Вграден Джойстик — Контролирайте размера на четката, мащаба или превъртането с едно завъртане.
- Ергономичен Дизайн — Компактният размер позволява поставяне до таблета, намалявайки движенията на ръката.
- Plug-and-Play — USB-C връзка, не са необходими драйвери за основни функции.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой клавиши | 20 |
| Джойстик | 1 (ротационен енкодер) |
| Връзка | USB-C |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Размери | 120 x 80 x 20 mm |
| Тегло | 120 g |
| Съвместимост | Windows, macOS |
Какво има в кутията
- Huion Keydial Mini K20
- USB-C кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










